Urfa Saadet’te neler oluyor?

Uzun zamandır partinin tanıdık yüzlerini görülmemesi dikkatlerden kaçmıyor yerel seçimlerde yüzde 36,35 oy alan ekip piyasada yok.

niyazi yanmaz

Saadet partisinde uzun zamandır partinin tanıdık yüzlerini görülmemesi dikkatlerden kaçmıyor en son yerel seçimlerde yüzde 36,35 oy alan ekip piyasada yok küstü mü küstürüldü mü bilemiyoruz.

Urfa il başkanı Niyazi yanmaz uzun bir süredir Urfa teşkilatının paylaştığı yönetim kurulu toplantılarında tanıdığımız eski parti tabanından gelen simaları göremiyoruz milli görüşçüler kızgın ve partiye gitmiyor aldığımız bilgiye göre Niyazi Yanmaz ile büyük problem yaşıyorlar edinilen bilgiye göre Niyazi yanmaz kendi ikbalini düşünen seçimlerde kendisine itiraz etmeyecek kişileri yönetime alıyor namaz kılmayan milli görüşün ne olduğunu bilmeyen kişiler ile yönetim oluşturulmuş parti içinde fitne dedikoduları dönüyor milli görüşçüler partiyi terk etmiş.

Bu konuda urfa.com olarak il başkanı SN. Niyazi Yanmaz’a bir açıklaması yapılacak ‘mı diye sorduğumuzda Açıklama yapma gereği görmüyorum dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu