Urfa Milletvekili Özşavlı Muhtara Sen Kimsin Lan Dedi

Urfa Milletvekili Özşavlı, kendisini bekleyen muhtarlara hakaret ederek "Sen kimsin lan" dedi. Özşavlı, inkar ederek: "Asla, hayır. Yanlışınız var." dedi.

Urfa Milletvekili Özşavlı, kendisini bekleyen muhtarlara hakaret ederek “Sen kimsin lan” dedi. Özşavlı, bunu söyleyen muhtara “Asla, hayır. Yanlışınız var.” dedi.
 
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, Ceylanpınar Ak Parti İlçe Başkanlığında muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların buluşma saatinden önce orada olduğu, fakat Özşavlı’nın buluşma saatinden çok sonra geldiği belirtildi.
 
Ceylanpınar İl Başkanlığında Özşavlı’yı bekleyen muhtarlardan biri konu ile ilgili Özşavlı’ya açıklamada bulundu. Muhtar:
 
“Biz saat 15.30’dan bu yanadır burada sizi bekliyoruz. Bir muhtar arkadaşımız sizi 16.00’da cepten aradı. Bir vekil ve bir hoca olarak muhtarımızla konuşma üslubunuz size yakışmadı.”
 
Muhtarın bu açıklamasının ardından Özşavlı: “Ben arkadaşınıza ne demişim?” dedi. Muhtar ise: “Siz muhtar arkadaşımıza ‘lan’ dediniz dedi. Muhtarın bu ithamını kabul etmeyen Özşavlı: “Asla, hayır. Yanlışınız var.” diyerek inkar etti. Diyaloğu duyan diğer muhtarlar ise Özşavlı’ya “Söylediğiniz muhtar yanımda oturuyor. Telefonun hoparlörü açıktı. Burada olan herkes sizi duydu.” dedi.
 
O anlar, başka bir muhtar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Vekil Özşavlı’nın bu davranışı tepkilere neden oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu