Urfa Milletvekili Özşavlı: Lan Demedim Yav Dedim

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Halil Özşavlı, muhtarla telefonda görüşürken ”Sen kimsin lan” ile ilgili açıklama yaptı. Özşavlı “lan demedim yav dedim” dedi.

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Halil Özşavlı, muhtarla telefonda görüşürken ”Sen kimsin lan” ile ilgili açıklama yaptı. Özşavlı “lan demedim yav dedim” dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’nın muhtarlarla olan toplantısına geç gittiği, kendisini arayan muhtara ise “Sen kimsin yav” dediği iddia edilmişti. Muhtarlar ile Özşavlı’nın konu ile ilgili videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Özşavlı, bu iddiaların basında yer almasının ardından açıklama yaptı. Açıklamasında; “Ben lan demedim, yav dedim” diyen Özşavlı algı operasyonu yapanları da Ak Parti düşmanı ilan etti.

Özşavlı’nın iddialarla ilgili basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

İFTİRALARINIZ BİZİ YILDIRMAZ ANCAK HİZMET AŞKIMIZI KAMÇILAR!!!

Dün Ceylanpınar ilçemizde muhteşem bir program gerçekleştiridik. Teşkilat mensuplarımızdan STK temsilcilerine, muhtarlarımızdan esnaflarımıza yüzlerce insanımızla birebir görüştük, binlerce vatandaşımızı etkileyecek müjdeler verdik!

Ceylanpınar’a olan hizmetlerimizden ve verdiğimiz müjdelerden rahatsız olan bir grup Ceylanpınar düşmanı, muhtemelen bazı AK Parti düşmanlarından aldıkları bir kaç yüz tl için alçakça bir provakasyon içine girdiler.

Dün saat 16:30 civarında ben ve beraberimde Ceylanpınar İlçe koordinatörümüz, İl meclis üyelerimiz ve daha bir çok partilimiz ile birlikte Ceylanpınar’a doğru yolda iken ilgili iftiralarda bulunanlardan biri tarafından şahsım aranmıştır. Rehberimde numarası kayıtlı olmadığı için tanımadığım kişi ben telefona cevap verince hiç bir şekilde kendisini tanıtmadan ilk cümle olarak “Vekilim nerdesiniz?” diye söze başlayınca ben de gayri ihtiyari olarak ve gayet munis bir ses tonuyla “sen kimsin yav” diye cevap verdim. İgili kişi “ben muhtarım sizi partide bekliyoruz” deyince kendisine “muhtarım yoldayız, geliyoruz” diye cevap verdim.

Toplamda on saniye bile bir sürmeyen dört cümlelik diyaloğa arabada bulunan ve hemen solumda oturan meclis üyemiz şahittir!

Parti binamıza vardıktan sonra ve oradaki yüzlerce vatandaşımıza müjdelerimizi açıkladıktan sonra önceden bir düzenek kurmuş oldukları anlaşılan bir kaç kişi “lan” kelimesini kullandığım iddiasında bulundular. Kendilerine şahsımın asla böyle bir kelime kullanmadığını ve arabadakilerin buna şahit olduklarını ifade etmeme rağmen ilgili kişiler dünden beri bir algı operasyonu başlatmışlardır.

İlgili kişilerin iftirada bulundukları ve önceden kurgulanmış bir plan içerisinde oldukları ap açık ortadadır. Çünkü;

– Gerçekleri söyleyen kişi gizli bir şekilde video kaydı yapmaz.

– Gerçekleri söyleyen kişi gizli bir şekilde video kaydı aldığı esnada ithamda bulunduğu şahsımın cevap vermeye başladığı sırada videoyu kesmez!

– ….vs vs.

Netice olarak bu tür iftiralar bizim Ceylanpınar’a olan hizmet azmimizi ancak güçlendirir. Teşkilatımız, belediyemiz ve tüm siyasi paydaşlarımız ile birlikte Ceylanpınar’a ve diğer ilçelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz! Bir kaç provokatörün kuru iftirası bizi asla yolumuzdan döndüremez!!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu