GenelGüncelÖzel Haber

Urfa Milletvekili Özcan: Bizler Hancıyız Çünkü Bu Milletin Özüyüz

AK parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Cumhuriyet Halk Partisi'ni sert bir dille eleştirerek, "Bizler hancıyız çünkü bu milletin özüyüz.

Urfa Milletvekili Özcan: Bizler Hancıyız Çünkü Bu Milletin Özüyüz

Sizler yolcusunuz çünkü milletin gönlünde zerre yeriniz yok” dedi.

Vekil Özcan CHP’ye şu ifadeler ile yüklendi:

“Ne zaman milletimizin sesi olmayı başaracaksınız? Hangi vakit milletimizin mukaddesatına saygı duyacaksınız? Sizleri ne zaman milletimizin ve devletimizin menfaatine olan birlikteliklerde göreceğiz? Hangi dönem vesayetçilerin oyuncağı olmadığınıza şahit olacağız?

Sanırım böyle bir dönem bizlere nasip olmayacak. Ülkemiz ve milletimiz için bu zihniyet kanserli bir hücreyi ifade ediyor artık. ‘Aynı tas aynı hamam’ bu zihniyet milletimiz için zaten bir meftadır. Ağızlarından kuş tutsalar da milletimizin gönlünde zerre yer etmiyorlar.

Zaten aziz milletimizle gönül birlikteliğimizin sağlamlığını gördükçe de daha azgınlaşıyorlar, kuduruyorlar ve saldırganlaşıyorlar. Milletimizin gönlüne girmeyi başaramayınca da her türlü karanlık oyunun baş aktörü olmaktan geri durmuyorlar.

Ah CHP ah! Şimdi ne tür bir oyunun içerisindesiniz? Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve devletimize tehditler savururken kime veya kimlere ışık yakıyorsunuz? Türlü hainliklerle ülkemize ve milletimize diz çöktürmeye kalkanların sonunu hiç mi görmüyorsunuz?

Maalesef göremiyorsunuz.. Gözleriniz var görmüyor, Kulaklarınız var duymuyor, Hisleriniz var körelmiş,  Aklınız var kötüye çalışıyor, Elleriniz var kirli işlerde.. Lakin bilmediğiniz de bir şey var; Milletsiz siyaset hükümsüzdür.

Şimdi çıkmış CHP’nin Grup Başkanvekilleri devlete tehditler savuruyor. Milli iradenin güçlü desteği ile vücut bulmuş Cumhur Sistemini yıkmaktan bahsediyor. Yetmiyor milletiyle nice engelleri aşmış Liderimizi ve devletimizin temsilcilerine aba altından sopa gösteriyor.

Hadi oradan ey CHP Bu sistemin mimarı milletimizin ta kendisidir. Milletin olanı, millet korumasını, kollamasını bilir. Milletimiz TBMM’de Cumhur İttifakı demiş, Cumhurun başı olarak ise Recep Tayyip Erdoğan ’ı seçmiştir. Gücünüz yeterse milletin verdiği yetkiyi gelinde alın.

Çokça ihanet, Bolca hainlik, Nice oyunlar gördü bu Dava. Muhtıra dediler hadi oradan dedik, Gezi dediler mücadele ettik,  En sonunda 15 Temmuz’u gerçekleştirdiler, milletimizle adeta ölümü öldürerek sahip çıktık devletimize.  O yüzden sizler ancak avucunuzu yalarsınız.

Kirli tezgahlara maşasın CHP.. Ortaklarının birisi PKK’nın uzantısı, bir başkası ise FETÖ’nün artıkları ve birde dış mihrakların göz kırpan gözdesi olunca güçlü sanma kendini, milletsiz isen güçsüzsün CHP.  Millet yoksa hiçsin CHP..  Kısacası rüya alemindesin CHP..

Sanmayın yılgınlık gösteririz, Sanmayın korkarız. Siz bunları ancak rüyada görürsünüz. Buradayız, dimdik ayaktayız. İlk günkü aşkla milletimize hizmetkarız. Liderimiz Recep TAYYİP Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız ve yanındayız. Gücünüz yeterse millette burada, devlette burada.

Bizler hancıyız çünkü bu milletin özüyüz, Sizler yolcusunuz çünkü milletin gönlünde zerre yeriniz yok. ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ ve öyle kalacaktır. Millet varsa bizim için ne korku var ne de keder var. Var olsun millet, yaşasın Devlet.  Selam ve dua ile.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı