Urfa Milletvekili Aydınlık, Doğu Turunda

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Doğu'da çalmadık kapı bırakmadı. Doğu turu yapan Aydınlık, esnafları ziyaret edip şikayetlerini dinledi.

aydinlik
CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Doğu’da çalmadık kapı bırakmadı. Doğu turu yapan Aydınlık, esnafları ziyaret edip şikayetlerini dinledi.
 
CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, doğu illerini gezmeye devam ediyor. Şanlıurfa’nın çeşitli sorunları ile başa çıkmak için elinden gelen her şeyi yapan Aydınlık, sadece Şanlıurfa ile sınırlı kalmıyor. Doğu illerinde bulanan vatandaşların ve esnafların da sorunlarını dinleyen, çözümler için adım atan Aydınlık, son olarak Bingöl’e gitti.
 
Bingöl’ün Karlıova ilçesinde esnaf ile bir araya gelen Aydınlık, en büyük sorunun geçim sıkıntısı olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi; 
Bingöl Karlıova’da esnaflarımızı kapı kapı dolaşıyoruz. Esnaflarımız işlerin azlığından, sattığı ürünü aynı fiyatla geri koyamamaktan şikâyetçi. Karlıova İlçe Başkanımız Sıddık BİNGÖL’le birlikte esnaflarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.
#AzKaldı yandaş şirketleri değil, ekonominin can damarı olan esnafımızı doğru politikalarla yeniden kalkındıracağız. İktidarın, yandaşlarının ve yandaş kanallarının anlattığı masallar bir tarafta, Karlıova sokaklarında gerçekler bambaşka. Her kesimden vatandaşımızın tek gündemi; geçim sıkıntısı.”
Aydınlık, esnafla görüşmelerinin ardından CHP Bingöl İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Aydınlık, ziyaret sonrasında; “Bingöl İl Başkanımız Hasan AKTAŞ, Karlıova İlçe Başkanımız Sıddık BİNGÖL, Ankara Milletvekilimiz Ali Haydar HAKVERDİ ve yöneticilerimizle birlikte Karlıova İlçe Başkanlığı’mızdayız.” açıklamasında bulundu.
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu