GenelÖzel Haber

Urfa MEM’in İsmail Yapıcıer Öncülüğünde Büyük Başarı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tübitak 4006 Bilim Fuarlarında Kabul Edilen Proje Sayısında Türkiye Üçüncülüğü Başarısı elde etti.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tübitak 4006 Bilim Fuarlarında Kabul Edilen Proje Sayısında Türkiye Üçüncülüğü Başarısı elde etti.

Tübitak 4006 Bilim Fuarlarında Kabul Edilen Proje Sayısında Türkiye Üçüncülüğü Başarısı elde eden Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür İsmail Yapıcıer öncülüğünde başarılarını arttırmaya devam ediyor. Şanlıurfa’ya Milli Eğitim Müdürü olarak atandığı günden bu yana başarılara imza atan Yapıcıer, Türkiye üçüncülüğü gibi önemli bir başarıya daha imza attı.

Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Şanlıurfa il Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe birimi olarak sene başında yaptığımız planlamalar çerçevesinde 13 ilçemizde Tübitak Bilim ve Toplum Programlarının tanıtımı ve bilgilendirmeler yapılmıştır. Bu çerçevede özellikle Tübitak 4006 Bilim Fuarlarını Destekleme Programına önem verilmiş ve  ilçelerdeki ortaokul ve lise öğretmenlerimize nitelikli projelerin geliştirilmesi için destek olunmuştur. Böylece hem yüksek başvuru hem de kabul edilen projeler olarak Türkiye 3.’lüğüne ulaşılmıştır. Bu konuda başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere desteklerinden dolayı Milli Eğitim camiamıza teşekkürlerimizi sunarız.” denildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı