GüncelYurt

Urfa işi yol!

Şanlıurfa’da yollar berbat, vatandaş perişan…

Şanlıurfa’da bozuk olan yolların onarılması bir kenara yeni yapılan yolların bile çok kullanılmadan bozulması vatandaşları çileden çıkardı.

Şanlıurfa’nın merkezinde bulunan Balıklıgöl mevkiinde bir caddede vatandaşlar yolların bozukluğundan kaynaklı olarak sıkıntı çektiler. İşlek olan caddede asfaltın yer yer aşınması, tam yerine oturmamasından kaynaklı olarak çukurlukların meydana geldiği görüldü. Araçlarını yol kenarına park eden vatandaşlar, park ettikleri yerden çıkmakta güçlük çekti. Çevrede bulunan vatandaşların yardımını alan bir minibüs şoförü aracını dakikalarca bulunduğu park alanından çıkaramadı.

Minibüsünü çıkaramayan vatandaşın aracını çıkarmak için gösterdiği çaba orada bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntüleri alan vatandaş:        “Şanlıurfa’nın en işlek caddelerinde yollar perişan. Vatandaş aracını çıkaramıyor. Şurada gördüğünüz minibüs saatlerdir oradan çıkmak için aracın balatalarını yaktı neredeyse. Urfa bu kadar da sahipsiz olamaz. Yolların bu durumunu gören bir yetkili yok mu? Gelin şu vatandaşın çilesini görün” diyerek isyan etti.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı