Müdür Müşerref Kaya, Okulların Kapalı Olmasını Eleştirdi

Müşerref Kaya, okulların 13 Mart'a kadar kapatılması ile ilgili açıklamada bulundu. Müdür Kaya, "Bu kadar depremzedenin öğretmenine ihtiyacı var" dedi.

muserref kaya 1
Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Altınbaşak Ortaokulu Müdürü Müşerref Kaya, deprem bölgesindeki okulların 13 Mart’a kadar kapalı olmasını eleştirdi…

Müdür Kaya, “Kendi ülkemde insanların sadece psikolojisini düşünmesi ne acı” diyerek sosyal medya hesabından eleştirilerde bulundu. “Depremzedelerin öğretmenine ihtiyacı var.” diyen Müdür Kaya, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Bu kadar depremzedenim öğretmenine ihtiyacı var.. Dünyanın dört bir yanından insanlar bölgeye destek olmak için seferber olmuşken kendi ülkemde insanların sadece psikolojisini düşünmesi ne acı…”

Okulların kapanmamasını eleştiren Müdür Kaya’nın bu paylaşımına sosyal medyadan tepkiler yağmaya başladı. Kullanıcıların çoğu bölgedeki öğretmenlerin de depremzede olduğunu önce kendilerini rehabilite etmesi gerektiğini belirterek okulların kapanmasının isabetli bir karar olduğunu savunurken kimi kullanıcılar da Müdür Kaya’nın kendilerini eleştiren kullanıcılara ters cevap vermesini eleştirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu