GenelGüncelYurt

Urfa Büyükşehir Yardım Kolileri İçin Program Düzenledi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve İl Başkanı Bahattin Yıldız’ın ihtiyaç sahiplerine dağıtacağı yardım kolileri için program düzenledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Göç Örgütü yetkilileri ihtiyaç sahipleri için 15.000 adet gıda ve hijyen kolisi hazırladıklarını açıkladı.

Yardım Dağıtımı Programına Hoş Geldiniz
Hazırlanan yardım kolileri bir meydanda sergilenerek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere beklerken bu sırada yapılan yardımların sergilenmesi için düzenlenen program tepkilere neden oldu. Programa basın mensupları davet edildi. Programın olduğu alana dev pankart üzerine “Yardım Kolisi Dağıtım Programına Hoş Geldiniz.” yazıldı.

yardım için tören düzenlendi

Beyazgül Sosyal Medyadan Duyurdu

Şanlıurfa büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, konuşmacı olarak katıldığı yardım kolisi dağıtım programından sonra sosyal medya hesabından;
“Şanlıurfa AK Parti İl Başkanımız Bahattin Yıldız ve Uluslararası Göç Örgütü yetkilileri ile birlikte bugün 15.000 gıda ve hijyen kolisini daha ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
Kadim medeniyetimiz gereği insanlığa “ya dinde kardeşim, ya yaradılışta bir eşim” düşüncesiyle bakıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Düzenlenen Program için Ne Kadar Para Harcandı

Bir elin verdiğini diğer elin görmemesi gerektiği düşüncesiyle yardımların yapılması gerekirken, üstüne bir de koca pankartlarla program hazırlanması hoş karşılanmadı.

Sosyal medya kullanıcıları programın hazırlanması için yapılan harcamayı da yardıma eklemelerinin daha makbul olacağını belirterek, program için devletin kesesinden ne kadar gittiğini sordular. Kullanıcılar, yapılan programla ilgili şu yorumlarda bulundular;

Yanmaz, İyilik Meleğimiz Sağolun
Şanlıurfa Saadet Partisi İl Başkanı Niyazi Yanmaz, yapılan yardım kolisi programı hakkında yorumda bulundu. Yanmaz,
“Evet…
Onsekiz yıl bu ülkeyi idare edeceksiniz…
Aç,işsiz ve borçlu duruma getireceksiniz..
İYİLİK MELEĞİMİZ SAĞOLUN..!” yorumunda bulundu.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı