EkonomiYurt

Urfa Büyükşehir Su Zammını Yalanladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa'da suya yüzde 50 zam yapılacağı iddialarını yalanladı.

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da suya yüzde 50 oranında zam yapılacağı iddia edilmişti. İddiaların üzerine zamlardan bunalan vatandaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne tepki göstermişti.

Tepkilerin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, konuya dair bir açıklama yaparak Şanlıurfa’da suya yüzde 50 zam yapılacağı iddialarını yalanladı. Beyazgül yaptığı açıklamada  Konuya dair iddiaların da yargıya taşınacağı duyurarak şu ifadelere yer verdi;

“Büyükşehir Belediyesi’nin almış olduğu herhangi bir karar bulunmamaktadır. Konuyla ilgili görüşmeler devam etmektedir. Kasıtlı ve mesnetsiz iddialar ile gündemi meşgul eden, bilgi kirliliğine sebep olan kişiler hakkında da yasal işlem başlatılmış olup, gerekli tüm tedbirler alınmaktadır” 

Belediye vatandaşları da uyararak “Kurumsal sosyal medya hesaplarımız ve basın açıklamalarımız dışında hiçbir kaynağa itibar edilmemesini rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

BİHA

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı