GüncelYurt

Urfa Baro Başkanı! Desteğimizin Karşılığı Bu Mu?

Urfa Baro Başkanı Abdullah Öncel, Şanlıurfa Basınına "Bu utanç da sizin olsun" dedi. Sayın Öncel! Desteğimizin karşılığı bu mu

Şanlıurfa Baro Başkanı

Şanlıurfa Baro Başkanı, Şanlıurfa yerel basının mücadelelerinde destek olmadığını dile getirerek Şanlıurfa Basınının yaptıklarını görmezden geldi.

 

Şanlıurfa Barosu da dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren baro başkanları ve avukatlar, hükümetin illerde çoklu baro kurulmasına olanak sağlayan yasa tasarısına tepki göstermek amacıyla Ankara’ya gitmişlerdi.

 

Öncel: Bu Utanç Da Sizin Olsun

 

Şanlıurfa Baro Başkanı Abdullah Öncel ve Şanlıurfa’dan avukatlar TBMM önünde karar anını beklemişlerdi. Öncel, verdikleri mücadelede Şanlıurfa basınının yanlarında olmadığını dile getiren şu açıklamada bulundu; “Yürüdük, tartaklandık, meclis kapılarında sabahladık. Lahmacundaki soğan kadar Urfa mahalli basınında merak uyandırmadık. Bu utanç da sizin olsun”

 

 

 

 

Bu Utanç da Baro Başkanının Olsun

Öncelin bu açıklaması Şanlıurfa basının tepkisini çekti. Bizler Urfa.com Ekibi olarak Şanlıurfa Barosunun verdiği mücadelede desteklerimizi esirgemediğimizi kanıtlarıyla göstereceğiz. Bu utanç da Urfa Baro Başkanı Abdullah Öncel’in olsun.

 

 

Şanlıurfa Barosu ile ilgili Urfa.com’da yer alan haberlere aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz

URFA BARO BAŞKANI: MECLİS KAPISI ÖNÜNDE BEKLİYORUZ

 

ŞANLIURFA BAROSU’NDAN EYLEM VE AÇIKLAMA

 

URFA BAROSU’NDAN YASA TASARISINA TEPKİ

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı