Ünlü Şarkıcı Sevgilisini Öldürüp Ormana Gömdü

Kan donduran cinayet... Ünlü Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi, kendisini rahatsız eden sevgilisini sandalyenin kırık bacağı ile öldürüp ormana gömdü.

secil ciftci 2
 
Ünlü Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi, kendisini rahatsız eden sevgilisini evinde öldürüp ormana gömdü.
 
Ünlü Model ve şarkıcı Seçil Çiftçi, katil oldu. Aralarında sorun yaşadığı sevgilisi Semih Sevgi’yi öldürüp cesedini ormana gömdü.
 
Olay, İsyanbul’da meydana geldi. İddialara göre Ünlü Model ve Şarkıcı Seçil Çiftçi, eski erkek arkadaşı Semih Sevgi ile sorun yaşadı. Kendisini rahat bırakmadığını öne süren Seçil Çiftçi, Semih Sevgi’yi evine aldı. Konuşmak isteyen eski sevgilinin girdiği evden cansız bedeni çıktı. Semih Sevgi ile tartışan Seçil Çiftçi, sandalyenin kırık bacağı ile eski erkek arkadaşı Sevgi’yi öldürdü.
 
Eski erkek arkadaşını öldüren ünlü şarkıcı, babasından yardım istedi. Semih Sevgi’nin cansız bedeni ormanlık alana gömüldü. Durum ormanda gezinen bir vatandaşın ihbarı ile ortaya çıktı. Ormanda mantar toplayan aile bir ceset ile karşılaştı. Durumu ekiplere ihbar eden aile bir cinayetin aydınlatılmasına katkı sağladı.
 
Ekipler yaptıkları incelemede Semih Sevgi’ye ait olan ceset üzerinde inceleme yaptı. İncelemede parmak izlerine rastlayan ekipler, yaptıkları araştırmada parmak izlerini ünlü manken ve şarkıcı Seçil Çiftçi ve babasına ait olduğunu tespit etti. Seçil Çiftç’yi ise sosyal medya paylaşımları ele verdi. Suçunu itiraf eden Çiftçi, babasıyla birlikte yakalandı.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu