Twitter’dan sonra Whatsapp da mı ücretli oluyor?

Mark Zuckerberg'ten Whatsapp için hamle geldi. Zuckerberg Whatsapp'ın ücretli hale getirileceğini duyurdu.

Twitter'dan sonra Whatsapp da mı ücretli oluyor?

Facebook, Facebook Messenger, Instagram ve WhatsApp gibi popüler sosyal medya uygulamalarını bir çatı altında toplayan Meta ile sayısız başarıya imza atan Mark Zuckerberg, yeni kararı ile birlikte WhatsApp’ın ücretli olacağına işaret etti. WhatsApp kullanıcılarının tepkileri ile karşılaşan bu kararın, yakın zaman içerisinde devreye gireceği tahmin ediliyor.

Mark Zuckerberg tarafından yapılan açıklamalara göre son dönemlerde kişisel verilerin güvenliğinin korunması adına birçok güncellemenin yapıldığı WhatsApp, bundan sonra ücretli olacak. Ancak her kullanıcı belirlenen abonelik ücretini ödemek zorunda kalmayacak. Edinilen bilgilere göre WhatsApp, ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki ayrı sürüm şeklinde kullanılmaya devam edilecek. Ücretli olan sürümde ise kullanıcılar için ek özellikler yer alacak.

 

WHATSAPP’IN ABONELİK ÜCRETİ BELLİ OLDU MU?

 

Kişisel verilerin korunması adına sayısız güncelleme yapan ve bu konuda halen çalışmaya devam eden WhatsApp için ücretli abonelik kararı veren Zuckerberg, henüz ücrete ilişkin net bir açıklama yapmadı. Ancak sektör temsilcileri aylık 1 dolarlık bir ücretin açıklanacağını düşündüklerini belirtti.

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu