Tüysüz’den parsel parsel satışlarına sert tepki

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin satışa çıkardığı arsalar için sert tepki gösterdi.

Tüysüz'den parsel parsel satışlarına sert tepki

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 21 Temmuz 2022 tarihinde toplam bedeli 50 milyon lirayı bulan 5 taşınmazın satışı için resmi gazeteye ilan verdi. Resmi gazetedeki ilanı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Tüysüz, “Bu parsel parsel satışlar nereye kadar sürecek?” diyerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine tepki gösterdi. Tüysüz, sosyal medya hesabı üzerinden, “Gündeme getirmekten yorulduk, usandık. Bu parsel parsel satışlar nereye kadar sürecek? Sattıklarınızın bedeli ile ne hizmet verdiniz? Arsa bedelleri ile ne yapıyorsunuz? Birkez daha Büyükşehir’e soruyoruz. Kedi buysa ciğer nerede? Ciğer buysa kedi nerede?” mesajını paylaştı.

Daha önce satılan taşınmazlar için de tepki gösteren Tüysüz konunun takipçisi olacağını ifade etti.

 

Öte yandan resmi gazetede yayımlanan ilana göre Karaköprü Büyükalanlı Mahallesi’nde yer alan taşınmazların en küçüğü 67 bin 296 metre kare en büyüğü ise 161 bin 853 metrekare olmak üzere toplam beş taşınmazın yaklaşık değeri ise 50 milyon lira.

Karaköprü Büyükalanlı Mahallesi’nde bulunan ve satışa çıkarılan arsaların listesi ise şöyle:

Tüysüz'den parsel parsel satışlarına sert tepki

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu