Türkiye Açık Kıck Boks Turnuvası Urfa’da Yapılacak

Kıck Boks Boks Federasyon Başkanlığı tarafından Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Bay Bayan Türkiye Açık Kıck Boks Turnuvası Şanlıurfa’da yapılacak.

kickboks urfa

Yaklaşık 8 bin kişiden oluşan sporcu, antrenör hakem ve idareci 10 gün boyunca Şanlıurfa’da yapılacak olan Türkiye Açık Kıck Boks Turnuvasına katılacak.

 

Urfalı Esnaf ve Turizmciler Bayram Edecek.

İlimizde yapılacak olan Açık Türkiye Kıck Boks Turnuvasına yaklaşık 6500 sporcu, 1500 antrenör, hakem, ve idareci katılım sağlayacak. 10 gün boyunca sürecek olan turnuvaya 80 İlden gelen sporcu,antrenör, hakem ve idarecilerden oluşan yaklaşık 8 bin kişi Turnuva nedeniyle Urfa’da kalacak.

 

Türkiye’nin en büyük organizasyonunun Şanlıurfa’da yapılmasında önemli katkı sunan aktörler, her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, Halilye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Kıck Boks Milli takım antrenörü, Şanlıurfa İl Temsilcisi Murat Akaltunun büyük çabaları ve gayretleri neticesinde Şanlıurfa’da gerçekleşecek.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu