Yurt

TUMEF Mağdur Aileyi Yalnız Bırakmadı

TUMEF (Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim federasyonu) Urfalı mağdur aileyi yalnız bırakmadı.

tumef

Şanlıurfa’nın gündemine düşen ve duyanları derinden etkileyen acılı aile TUMEF (Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim federasyonu) tarafından ziyaret edildi. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şerif Çelikay Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Başkanı, şu ifadelere başvurdu

“Her gün bir yenisi daha eklenen uyuşturucu terörü durdurarak bilmiyor!

 

Toplumumuzun bilinç seviyesine bağlı olarak artan suç oranlarının ortalamaların üzerinde seyretmesi kaçınılmaz bir sonun habercisi zaten.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde madde bağımlısı bir babanın çocuklarına iki gün boyunca akıl almaz işkenceler yaptığı gündeme bomba gibi düşmüş, Şanlıurfa halkını derinden etkilemiştir. Emniyet güçlerimizin usanmadan gecesini gündüzüne katarak uyuşturucu müptelaları ve tacirlerine göz açtırmasa da maalesef bir türlü önüne geçilmiyor!

Böylesi kanayan toplumsal yaralarımızı sarmaya çalışmak sadece devlete değil biz vatandaşların da asli görevidir.

Bizler de #TUMEF ( Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim federasyonu ) olarak duyarlılığımızı göstermek ve bu uğurda yapabileceğimizin en iyisini yapabilmek için işkence gören aileyi Karaköprü ilçe başkanımız sayın ferdi halat, Karaköprü Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fatma Güloğlu, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Servet Yavuz ve Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Saadet Karacan ile ekip ruhuyla ziyaret edip dertleriyle dertlendik. Ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız dedik.

Federasyonumuzun başında yer alan sayın genel başkanımız Cemal Olgun, Güneydoğu Bölge Başkanımız Sayın Zeki Ögel , Şanlıurfa il başkanımız sayın Aytaç Demirkan ve şahsım Şanlıurfa Eyyübiye ilçe başkanı olarak her zaman ve ulaşabileceğimiz her yerde var kararlılıkla devam edeceğiz.”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı