Ticaret Bakanlığı’ndan Urfa’ya Ödül

Ticaret Bakanlığı tarafından "Geleneksel Tüketici Ödülleri’’ düzenlendi. Düzenlenen ödüllerden birini de Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı alacak.

zabita odul

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ödüle layık görüldü. Ödülün Ticaret Bakanlığı tarafından verileceği belirtildi. “Geleneksel Tüketici Ödülleri’’ kapsamında ödül alacak olan büyükşehir zabıta ekipleri için “tüketicilerin hakkını koruyor” denildi.

Büyükşehir Zabıta’ya Ticaret Bakanlığı’ndan Ödül

Ticaret Bakanlığı’nın 25’ince Geleneksel Ödül Törenleri başladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri yaptıkları denetimler sonrasında ödüle layık görüldü. Zabıta ekipleri zincir marketleri denetleyerek Tüketicilerin bilinçlenmesi çalışmalar yaptı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, 25’nci Geleneksel Tüketici Ödülleri kapsamında ödül alacak. Ekipler, stokçuluk, fahiş fiyat, son kullanma tarihi geçmiş ürün ve fiyat etiketi denetimleri yaptı.

Ödül 15 Martta Alınacak

Zabıta Daire Başkanlığı’nın ödülü 15 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek bir tören ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş tarafından verilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu