Tatlıses, Dua Lipa’nın Dövmesini Gerçek Sandı

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın sırtına photoshop ile Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses'in dövmesi yapıldı. Tatlıses ise Lipa'nın dövmesini gerçek sandı.

tatlises

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’nın sırtına photoshop ile Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses’in dövmesi yapıldı. Tatlıses ise Lipa’nın dövmesini gerçek sandı. Kısa bir süre sonra gerçeği öğrenen Tatlıses, konuyla alakalı açıklama yaptı.

Bir sosyal medya kullanıcısı İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın sırtına Urfalı sanatı İbrahim Tatlıses’in fotoğrafını koyup, dövme gibi gösterdi.

Bunu gören Tatlıses, photoshop uygulanarak yapılan dövmeyi gerçek sandı ve 3 Grammy Ödülü sahibi olan Lipa’nın fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Tatlıses, paylaşımında, “Cesur ve güzel kızımıza teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Tatlıses, kısa süre sonra paylaşımını silse de takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı. Fotoğrafın photoshop uygulanarak yapıldığını öğrenen İbrahim Tatlıses, konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

TATLISES: NİYETİM KÖTÜ DEĞİLDİ

“Ben Ajda Pekkan bilirim, Hadise bilirim” diyen Tatlıses, “Vaktim mi var da Dua Lipa’yı bileyim, takip edeyim? Meğer başka bir kıza yapmışlar, bunu gönderdiler. Ben de teşekkür ettim, paylaştım. Niyetim kötü değildi” ifadelerini kullandı.

BİHA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu