Taşkesenlioğlu, 1 milyon 750 bin TL değerinde yat aldık

Taşkesenlioğlu: "Biz başörtülü hanımlar için tekne mahremiyet yaşatan bir olay, istediğiniz yerde denize girersiniz. 1 milyon 750 bin TL değerinde yat aldık."

taskesenlioglu 2
Zehra Taşkesenlioğlu: “Biz başörtülü hanımlar için tekne mahremiyet yaşatan bir olay, istediğiniz yerde denize girersiniz. 1 milyon 750 bin TL değerinde yat aldık.”
 
Sedat Peker’in ifşalarının ardından adı “rüşvet çarkı”ile gündeme gelen Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, şimdi de yaptığı ‘yat’ açıklaması ile gündeme düştü.
 
Tesadüfen karşılaştıkları Gazeteci Nagehan Alçı’nın sorularını yanıtlayan Ak Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, denize rahat girebilmek için ‘yat’ aldıklarını belirtti.
 
Taşkesenlioğlu, eşi ile gittikleri tatilin ardından yat almaya karar verdiklerini belirterek şu ifadelere yer verdi;
 
“2019’da yeni evlenmiştik, babası vefat etti. 10 gün sonra Atina’ya tatile gittik. Dönünce “Ben sana yat alayım” dedi. Biz başörtülü hanımlar için tekne mahremiyet yaşatan bir olay, kadın kaptan bulunca özgür olursunuz Nagehan Hanım, istediğiniz yerde denize girersiniz. İlk olarak 1 milyon 750 bin TL değerinde yat aldık, Bodrum’daydı. Ama astarı yüzünden pahalı oluyor, liman vergisi, kaptan vs… Geçen sene sattık onu.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu