Tanal’ın Kilitli Kurumlara Baskınları Başladı

CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, Urfalının hakkını yiyen kurumlara baskın yapmaya başladı. Hizmet vermesi gereken yerlere kilit vurulmuş.

Tanal'ın Kilitli Kurumlara Baskınları Başladı

Tanal, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Haliliye’de yapmış olduğu Gençlik Merkezi’nin kapısına kilit vurulduğunu gördü. Yapılan gençlik merkezinin kullanılmadığını kapı önündeki kaldırımda otlar bitmesinden anlayabileceğini belirten Tanal, Türkiye’nin en çok gencinin bulunduğu Şanlıurfa’daki gençlerin bnu haketmediğini belirtti…

Tanal, Urfalı’nın hakkını yiyen kurumlara yaptığı baskınlardan biri olan Gençlik Merkezi ile ilgi açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Şu an Şanlıurfa ilinin haliliye ilçesi sınırları içerisindeyiz. Bu gördüğünüz yer Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi Gençlik Merkezi…Burada Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ne yapmış; gençlik merkezi yapıyorum ayağı adı altında böyle tabelalar yapmış… Bakın burada kimsenin gelmediği kapı önünde biten otlardan belli. Ve buraya uzun süreden beri kilitli asma anahtar takmışlar.

Bu şehir Türkiye’nin en kalabalık olduğu, en genç olduğu Türkiye’deki şehirlerin başında geliyor. En az 7 bin 8 bin genci olan şehir ve burada gençlik merkezi olan yere küpe takmışlar, asma kilit takmışlar. Bu Gençlik Merkezi çalışmıyor, gençlik buralara alınmıyor.

Belediye nedir? Belediye dediğimiz bölgenin medeni ve uygar ihtiyaçlarını temin etmekle yükümlüdür. Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi, Haliliye Belediyesi burada çalışmıyor. Vatandaşımıza hizmet vermiyor ve vatandaşımıza hizmet vermedikleri için de artık değişim zamanı gelmiştir.

Şanlıurfa’da değişim şart! Eğer gençlerimizin gençlik merkezlerine bu şekilde asmalı kilit vurulmamasını istiyorsak, hizmet istiyorsak 31 Mart seçimlerinde bu asmalı kilitleri artık oylarınızla sandığa atcağız… Cumhuriyet Halk Partisi vereceğiniz her destekle siz bu şekildeki kilitli olan yerleri hizmete açmış olacaksınız… Oylarınızla adalet için, huzur için, kamu hizmeti için, yaşanır bir Şanlıurfa için Cumhuriyet Halk Partisine destek vermelisiniz…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu