ŞUSKİ Duyurdu! Şanlıurfa Geneli Su Kesintisi Olacak

ŞUSKİ, TEİAŞ tarafından enerji nakil hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Şanlıurfa’da su kesintilerinin olacağını duyurdu.

Urfa'da su kesintisi yaşanacak!
ŞUSKİ, TEİAŞ tarafından enerji nakil hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 12 Kasım Pazar günü saat 01.00 ile 13.00 saatleri arasında Şanlıurfa geneli üst noktalarda muhtemel su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ), TEİAŞ tarafından enerji nakil hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 12 Kasım Pazar günü saat 01.00 ile 13.00 saatleri arasında Şanlıurfa geneli üst noktalarda muhtemel su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

ŞUSKİ’den yapılan açıklamada, “12 Kasım Pazar günü TEİAŞ tarafından enerji nakil hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Merkez içme suyu arıtma tesisimiz enerji alamayacağı ve bu nedenle depolarımıza su basılamayacağı için 12 Kasım Pazar günü saat 01.00 ile 13.00 saatleri arası Şanlıurfa geneli üst noktalarda muhtemel su kesintisi yaşanacaktır. Çalışmaların tamamlanmasının ardından su kesintisi sonlandırılacaktır. Çalışmalardan dolayı vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu