ŞUSKİ’nin Aldığı 3 Lirayı SMA Hastalarına Bağışlansın

ŞUSKİ, Şebeke Bakım Ücreti olarak faturalara 3 Lira yansıtıyor. Her aboneden alınan 3 TL ile SMA hastası bebeklerin tedavi masrafları karşılanıyor.

ŞUSKİ, tüm abonelerden Şebeke Bakım Ücreti olarak faturalara 3 Lira yansıtıyor. Yapılan hesaplamalarda her aboneden alınan 3 TL ile SMA hastası bebeklerin tedavi masrafları 1 ayda karşılanır.
 
Şanlıurfa’da vatandaşların evlerine gelen su faturalarında Şebeke Bakım Ücreti alındığı görüldü. Su faturalarında her ay 3 Lira bakım parası kesiliyor.
 
Gün içerisinde yayımladığımız haberde de bahsettiğimiz üzere köylerinde içme suyu sıkıntısı yaşayan vatandaşlar var. Bu vatandaşlar hizmet alamadıkları için sesini basınla duyurmaya çalışırken ŞUSKİ, 2-3 liralar şeklinde çeşitli bedeller için vatandaşın cebinden para çıkarıyor.
 
Son olarak Şebeke Bakım Ücreti adı altında su faturalarına 3 lira yansıtılırken, bu 3 liranın tüm abonelerden kesildiği göz önüne alınırsa ŞUSKİ’nin kasasına 1 SMA hastası çocuğun ilaç masrafını karşılayacak para giriyor.
 
Urfalı vatandaşlar ŞUSKİ’nin tüm abonelerden kestiği 3 lirayı faydalı yerlere bağışlamasını talep etti. Daha önceki haberlerimizde de gündeme getirdiğimiz SMA hastası Minik Tuğrul gibi bir çok SMA hastası çocuğun tedavi masrafları, ŞUSKİ’nin 1 ayda aldığı Şebeke Bakım Ücretinden daha az…
 
Şanlıurfa’ da SMA hastası ve aileleri tedavi masraflarını karşılamada oldukça mağdur durumda. Tüm şehrin SU tüketiminde abonelere yansıtılan 3 TL’lik Şebeke Bakım ücretinin bir aylık bedeli Tuğrul bebeğe ve diğer SMA hastalarına bağış yapılabilir.

Tuğrul Bebeğe Destek Olmak İçin Aşağıdaki Adımları İzleyiniz

SMA hastası Tuğrul şu an yoğun bakımda. 6 kez entübe edildi. 1 kez kalbi durdu. 2 kez beyin ameliyatı geçirdi. Tuğrul’un tedavisine destek olmak için aşağıdaki hesaba dilediğiniz miktarda yardımda bulunabilirsiniz.
TR12 0001 0090 1013 7578 3050 01
Alıcı: Tuğrul Altun Ziraat
TUĞRUL yazıp 6326’ya gönderebilirsiniz (20 TL)
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu