Suruç’ta Hizmet Gitmeyen Sokak Kalmayacak

Suruç Belediyesi, Hizmet götürmediğimiz sokak kalmayacak” sloganıyla çalışıyor.

Suruç'ta Hizmet Gitmeyen Sokak Kalmayacak

Suruç Belediyesi, ilçe genelinde altyapı çalışması tamamlanan sokaklarda kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı mahallelerinde bulunan sokaklarda, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor… Ekipler, çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, ilçenin cadde ve sokakları daha modern bir görünüme kavuşacak.

Suruç Belediye Başkan vekili ve Kaymakam İbrahim Güneş, “Hizmet götürmediğimiz sokak kalmayacak” sloganıyla çalışıyoruz. İlçemizin altyapısını güçlendirmek için önemli çalışmalar yaptık. Altyapı çalışması tamamlanan sokaklarımızda ise kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte, ilçemizin cadde ve sokakları daha modern bir görünüme kavuşacak. Vatandaşlarımıza daha yaşanabilir bir ortam sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mahalle sakinleri memnun

Suruç ilçesinde kilitli parke taşı döşenen sokaklarda yaşayan vatandaşlar, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade ettiler… Vatandaşlar, “Yıllardır bozuk olan sokaklarımız artık daha güzel bir görünüme kavuştu. Yapılan çalışmalardan dolayı belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu