Suruç Belediye Başkanı Görevini Fatma Şahin’e Devretti

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Suruç’a hizmet götürdüğünü gören Urfalılar; “Suruç Belediye Başkanı görevini Fatma Şahin’e devretti.” dedi.

suruc antep 1
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa’ya sahip çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Siverek Paşa Konağı Kavşağını yapan ve kendi logolarını vuran Antep Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Suruç’a el attı.

Suruç’un ilçe merkezinde bir park inşa eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Siverek’te olduğu gibi koca tabelalarla logolarını eklemeyi unutmadı. Durumu gören vatandaşlar, “Suruç Belediye Başkanı Kenan Aktaş, görevini Fatma Şahin’e devretti.”

suruc antep
Durumu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı;
“Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi görevini yapmadığı için Suruç ilçe merkezindeki parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi inşa etti. İşlek noktadaki parkta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin tabelaları asılı. Oturma banklarında bile Gaziantep’in logosu var.

Şehir dışından yabancı biri parka gelse Suruç’u Gaziantep’in ilçesi sanır! Sen ve ekibin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ne iş yapıyor Zeynel Abidin Beyazgül başkan? Şanlıurfalıların en basit sorunlarını çözmekten dahi acizsiniz!”

Sahipsiz memleketin sahibi çok olur diyen CHP Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Alagöz ise Şanlıurfa’ya hizmet getiren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden bir talepte daha bulundu. Başkan Alagöz; “27 GAZİANTEP-ŞANLIURFA “Hizmet işi, gönül işi” diyen ŞanlıUrfa belediyelerimiz, gönüllerini GaziAntep’e kaptırmış görünüyor (!) Halfeti’ye cam balkon yaptıran, sonra Siverek’te bir kavşağın peyjaz çalışmasını yapan ve şimdi de Suruç’ta bir park yapımını üstlenen GaziAntep Büyükşehir Belediyesi, parkı yapmış bitirmiş ve kendi logosunu da eklemeyi unutmamış. Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun. GaziAntep Byk.Bld.’ne rica etsek, şu Urfa’nın trafik sorununa da bir el atabilirler mi acaba.”

suruc antep 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu