Şirin Payzin: Şanlıurfa’da Çuvalların Üstüne Oturun

Gazeteci Şirin Payzin, “Urfa’da sadece MHP’ye oy çıkan sandık hangisiyse gidin sandığın başında durun çuvalların üstüne oturun” dedi.
payzin 1
28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turu için yeniden sandık başına gidilecek. Seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.
 

Şanlıurfa Sandık Güvenliği İle Gündeme Gelmişti

Pazar günü yapılacak olan seçimler için sandık güvenliğinin sorun olduğu gündeme getirildi. Sandık güvenliğini gündeme getiren isimlerden biri de Gazeteci Şirin Payzin oldu. Payzin açıklamasında Şanlıurfa için uyarıda bulundu.
 

Gazeteci Payzin’den Şanlıurfa İçin Uyarı

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde paket oy kullanımıyla gündeme gelen Şanlıurfa için uyarıda buluna Payzin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
 
“Bu seçimde en önemli mesele sandıkların sahipsiz kalmaması..  Urfa’da sadece MHP’ye oy çıkan sandık hangisiyse gidin sandığın başında durun çuvalların üstüne oturun ..Kimseyi bulamıyorsanız Milletvekillerinizi gönderin ..Bunun gibi tartışmalı sandıklara özel önem verilmeli… Sonradan pişman olmamak için”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu