Sezon Finali Yapmıştı! İbo Show Yayından Kaldırıldı

Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu ve kendi adı ile yayınlanan program 'İbo Show'un yayından kaldırıldığı iddia edildi.

Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses’in sunduğu ve kendi adı ile yayınlanan program ‘İbo Show’un yayından kaldırıldığı iddia edildi.
 
Son zamanlarda adına açıldığı davalar ile gündeme gelen Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show programının yayından kaldırıldığı iddia edildi.
 
İddialar Şarkıcı Onur Akay tarafından duyuruldu. Geçtiğimiz aylarda sezon finaline giren İbo Show’un önümüzdeki sezon yayınlanmayacağı belirtildi.
 
Akay açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
 
“Star TV ekranlarında yayınlanan İbrahim Tatlıses’in İbo Show isimli programı sezon finali yapmış ve yeniden Eylül ayında Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacaktı. Ancak Star TV yönetimi, İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’ya ‘karayılan ‘ve ‘büyücü’ diyerek hakaret etmesi nedeniyle, İbo Show’la yollarını ayırdı. Tatlıses’in her kesimden tepki alması 9 yıl sonra başlayan programının da sonu oldu. Tatlıses ve ekibi ise şimdilerde yeni kanal arayışına girdi”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu