Şeyma Subaşı Kokain Çekerken Görüntülendi

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı katıldığı bir partide uyuşturucu kullanırken görüntülendi. Video sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı katıldığı bir partide uyuşturucu kullanırken görüntülendi. Video sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın boşandığı eşi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde bir partiye katıldı. Mısırlı sevgilisi Meedo ile katıldığı partiden eğlenceli anlarını paylaşan Subaşı eğlenceli vakitler geçirdi.

Şeyma Subaşı’nın katıldığı özel partide çekildiği belirtilen görüntülerde Subaşı’nın kokain çektiği bir video sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Videoda yanında sevgilisi ve önünde bir arkadaşı görünen Subaşı’nın kokaini çekme anı saniye saniye görüntülendi. Subaşı’na uyuşturucuyu yanındaki Mısırlı sevgilisinin verdiği de iddia edildi.

Kızı Melisa Uyuşturuculu Kola İçti İddiaları

Daha önce de uyuşturucu madde kullandığı iddialarıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı bu iddiaları yalanlamıştı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kızı Melisa’nın içinde uyuşturucu olan bir kolayı içtiği ve hastanelik olduğu İddiaları gündeme gelmişti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu