Genel

Saraçoğlu : Urfaspor konusunda son uyarım

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e uyarıda bulundu. Saraçoğlu yaptığı açıklamada; “Urfaspor konusunda son uyarımdır” dedi.

Saraçoğlu : Urfaspor konusunda son uyarım

Şanlıurfaspor eski Başkanı Kemal Saraçoğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e uyarıda bulundu. Saraçoğlu yaptığı açıklamada; “Urfaspor konusunda son uyarımdır” dedi.

Şanlıurfaspor’un içinde olduğu durum ile ilgili açıklamada bulunan Şanlıurfaspor eski Başkanı Kemal Saraçoğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e çağrıda bulundu. Saraçoğlu; “Urfaspor konusunda son uyarımdır” dediği açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kemal Saraçoğlun Zeynel Abidin Beyazgül’e son Çağrıyı yaptı

“Sn. Zeynel Abidin Beyazgül Başkanım Şanlıurfaspor bu sene 3. Lige düşseydi, kapanma kararına belki tüm Şanlıurfa halkı olarak saygı duyabilirdik. Tff nin Şanlıurfaspor tekrar 2 ligde devam edecek olması durumu çok şeyi değiştirdi. Süre bayağı gecikti, ama son bir hamleyle Sakarya Bld Bşk gibi Şanlıurfaspor’u kurtarabilirsiniz. Bu saatten sonra Karaköprüspor’u Şanlıurfa Fk’ da yapsanız inanın boş, Şanlıurfa’da maaşlı ve menfaatçi kişiler dışında çok büyük bir tepki alırsınız. Altından da kalkamazsınız. Bu konuda son uyarım. Ve bundan sonra yazacağım Son yazım her şeyi bitirir benden söylemesi. Saygılarımla.”

Saraçoğlu’nun açıklamasında ki Urfa adına en büyük acı gerçek ise; “Şanlıurfada maaşlı ve menfaatci kişiler dışında çok büyük tepki alırsınız…” cümlesi oldu.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı