Şanlıurfa’yı Sahiplenecek Bir Babayiğit Aranıyor

Şanlıurfa’yı sahiplenecek bir babayiğit aranıyor. Gecen yazım da yazdım ‘Transit şehir Şanlıurfa'


Urfa korona ve kentsel dönüşüm ile uğraşa dursun millet şehri için pastanın büyüğünü almaya ve tanıtımını yapmaya devam ediyor. Gecen yazım da yazdım ‘Transit şehir Şanlıurfa ‘

Hafta sonu sosyal medyanın kalbi Gaziantep te atıyordu. Türkiye belediyeler birliği tarafından Gaziantep belediye başkanı Fatma ŞAHİN OECD ( Ekonomik Kalkınma ve İş Birliği Örgütü) nezdinde şampiyon belediye başkanı olarak seçildi ve yine aynı hafta Gaziantep’te ampute futbol şampiyonası yapıldı ve şahin bey ampute futbol, turnuvada birinci oldu yani Gaziantep in avrupa şampiyonu bir takımı var. Gençlik ve spor bakanlığı tarafından Gaziantep te yapılan gençlik ve spor çaıştayı, daha sonrasında gençlik ve spor bakanımızın Halfeti paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Bizim sosyal medyada; 5 kişi birbirini arazi konusunda vurmuş, falanca yerde büyük yangın, Suriye den toz fırtınası, adamın bilmem neresinde bardak bulunmuş, yarabbi şükür urfa spor kümede kaldı. Falanca yer asfalt yapılıyor, belediye binası nasıl yıkıldı ve burası ne olmalı vesallmmm.

Ben bu işi sevmedim.

Hep diyoruz sahipsiz şehir Urfa diye, sahi soruyorum Şanlıurfa kimin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu