Şanlıurfaspor’dan son maçlarla ilgili açıklama

Sarı-Yeşil takım açıklamasında," onlarla ilgili en radikal kararların alınacağından ne gerekiyorsa yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Sarı-Yeşil takım, şampiyonluk yolunda kendisini zora sokan her iki maçtaki başarısızlık üzerine bir açıklama yayımladı.

 

“Değerli sporseverler içinde bulunduğumuz süreçte, Şanlıurfaspor kulübümüzün geldiği nokta tüm camiayı olduğu gibi yönetim olarak bizleri de derinden üzmektedir” diye başlayan açıklamada takımın yönetim kurulu, şu ifadeleri kullandı:

 

“Ancak yönetim kurulu olarak teknik heyet, futbolcu hatta başkanından üyesine kadar her kim veya kimler sorumlu ise onlarla ilgili en radikal kararların alınacağından ne gerekiyorsa yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın.

 

Şanlıurfaspor için hedefler ve alternatifler her zaman vardır. Bu hafta, aldığımız kararları süratle işleme koyacağız. Şanlıurfasporda hedefimiz değişmedi. Bu yolun sonu 1. Lig’dir. Herkes rahat olsun; Şanlıurfaspor büyük camiadır ve hedefi her zaman şampiyonluktur. Sayın Valimiz Salih Ayhan Bey’in önderliğinde; Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanlarıyla vücut bulan bu bütünlük ve oluşum Şanlıurfaspor için büyük bir fırsattır.

 

Son iki maçta alınan başarısız sonuçlar tüm camiamızı olduğu gibi başta sayın Valimiz olmak üzere bu oluşumu da derinden üzmüştür. Sayın Valimiz önderliğindeki bu oluşumun ve yönetim kurulumuzun olağanüstü gayretleriyle futbol takımımızın, teknik heyet ve tüm futbolculara günü geçmiş hiçbir ödemesi bulunmamaktadır. Durum böyle iken ortaya konulan futbol ve alınan olumsuz sonuçlar camianın hak ettiği bir nokta değildi.

 

Şampiyonluk yolunda hedefe varabilmek için her türlü fedakârlığa hazırız. Zaman Şanlıurfaspor’a her zamankinden daha çok sahip çıkma zamanıdır. Bundan sonra oynanacak tüm maçlarımıza taraftarlarımızı bekliyoruz. Camiamız rahat olsun. O sene bu senedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu