Şanlıurfaspor’dan sert bir açıklama!

Şanlıurfaspor Futbolcu Gökhan Meral hakkında sert bir açıklama yaptı. Meral yaptığı açıklamada; "''Cuma Günü imza atmak için Şanlıurfa'da olacağım' dedi.

Şanlıurfaspor'da kongre tarihi değişti!

Şanlıurfaspor Kendisi ile görüşmede olduğu Futbolcu Gökhan Meral ile her türlü şartta varıldığını ve anlaşmaya imza atmayıp başka bir spor kulubüne gittiği açıkladı.

Şanlıurfaspor yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kocaelispor’dan Futbolcu Gökhan Meral’in gerek kendisi ile gerekse menajeri ile 10 gündür devam eden transfer görüşmelerimiz sonucunda her türlü şartta anlaşma sağladık.

Cuma günü kendisini Şanlıurfa’ya imzaya beklediğimiz Meral’in tarafımıza bilgi vermeksizin Diyarbekirspor ile anlaşmış olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.

Cuma Günü imza atmak için Şanlıurfa’da olacağım” diyen Meral’in bu davranışı sonrası bu kez sosyal medyada ” Şanlıurfaspor ile anlaşamayan Meral Diyarbekirspor ile anlaşma sağladığı’ şeklinde çarpıtılmış haberler ortaya çıkmıştır.

Sözünün eri Şanlıurfaspor’umuz karşısında böylesi etik olmayan bir davranış sergileyen Meral’in tutumu tarafımızca üzüntü ile karşılanmıştır.

Komuoyunu bilgilendirir, Diyarbekirspor’a hayırlı olmasını dileriz.

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu