SporYurt

Şanlıurfaspor tesisleri atıl durumda

Şanlıurfaspor kulübü tesislerinde odalar kullanılamaz halde olduğundan futbolcular ve teknik ekip otelde konaklamak zorunda kalacak.

Şanlıurfaspor

Tüm futbol kamuoyunun bitti gözü ile baktığı Şanlıurfaspor kulübü geçtiğimiz hafta büyük uğraşlar la transfer yasağını kaldırmış ve yeni sezon transferlerini ivedi bir şekilde yaparak herkesin takdirini kazanmıştı.

 

Yeni transferlerin Urfa’ya gelmesi ile Şanlıurfaspor kulübü tesislerinde odalar kullanılamaz halde olduğundan futbolcular ve teknik ekip Erzincan maçına kadar bir otelde konaklamak zorunda kalacak.

 

Peki bu süreçte tesisin onarımı yapılacak mı?

 

Kulüp ilgililerinden aldığımız bilgilere göre tesislerde halen Bir çalışma olmadığı yönde.

Peki bu milyon yatırımlık tesis atıl durumda mı kalacak. Sanlurfaspor tesisleri gençlik spor il müdürlüğü bünyesinde il müdürlüğünde tesislerinden sorumlu kimse yok mu? Eğer yoksa Gençlik Spor Müdürü acilen olaya el atmalı.

Yoksa zaten ekonomik olarak zor durumda olan kulüp otel konaklamalarını nasıl karşılayacak.

 

Urfaspor’a Otobüs Tahsis Etmek Çok Mu Zor?

Ligler başladı hâlen kulübün bir takım otobüsü yok kentin kulübüne bir otobüs tahsis etmek çok mu zor? Okyanusu aşıp karaya çıkan Urfaspor karada mı boğulacak?

Geçen sezon mutfak ihtiyaçlarını büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül karşılamıştı bu sezon yine Zeynel Abidin Beyazgül ün üstleneceği söyleniyor ama halen bu konuda da gelişme yok.

 

Büyükşehir belediyesi himayesinde ki Karaköprü Belediyespor da her türlü imkânların en üst düzeyde olması ama kentin markası Şanlıurfaspor’da bu imkânsızlıkların had safhada olması Urfaspor taraftarlarını da derinden üzüyor.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı