Şanlıurfaspor Maç Öncesi Moral Depoladı

Play-off karşılaşmaları öncesi Bolu’da hazırlıklarını sürdüren Şanlıurfaspor’u Vali Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ilçe belediye başkanları ziyaret etti.

sanliurfaspor 1

Spor Toto 1. Lig’e yükselmek için Play-off mücadeleleri devam ederken karşılaşmalara 3. turdan başlayacak olan sarı yeşilli ekip Bolu’da hazırlıklarına kaldığı yerden devam ediyor.

Takımda antrenmanlar sıkı bir şekilde sürerken, Vali Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu takımı ziyaret etti.

Futbolcularla bir araya gelen heyet takıma başarı dileklerinde bulunurken, tüm Şanlıurfa halkının takımın bir üst lige yükselmesi yönündeki dileklerini iletti.

Vali Ayhan: Şanlıurfaspor 1. Ligi Hak Ediyor

Şanlıurfaspor’un tüm futbolcularını şimdiye kadar gösterdikleri kararlılıktan dolayı tebrik ederek konuşmasına başlayan Vali Ayhan, Şanlıurfaspor’un 1. Ligi hak ettiğini söyledi.

Şanlıurfa halkının beklentilerini de buluşmada aktaran Vali Ayhan, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız takımımızın başarılı olması yönünde taleplerini bizlere iletiyorlar. Bizler de hem bu beklentilerini takımımıza aktarmak, hem de bu şehrin hiç bir zaman yalnız olmadığını belirtmek için birlik ve beraberlik içerisinde burada olmak istedik. Artık Şanlıurfaspor 1. Lige çıkmalıdır. Futbolda da başarılarla dolu bir Şanlıurfa hedeflerimiz arasındadır” dedi.

Başkan Beyazgül: Her Zaman Takımımızın Yanındayız

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise her zaman Şanlıurfaspor’un en büyük destekçisi olduklarını dile getirdi.

Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’nın futbolda da başarılı olması gerektiğinin altını çizen Başkan Beyazgül, “Bizim gönlümüz her zaman Şanlıurfaspor’dan yana. Başarı için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da hazırız” diye konuştu.

Buluşmada Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile Karaköprü Belediye Başkanı da birer konuşma yaparak takıma başarı dileklerinde bulundu.

Başkan İzol: Takımımıza Güveniyoruz

Son olarak ziyaretlerinden dolayı tüm isimlere teşekkür eden Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Haçım İzol ise futbolcular ve yönetim olarak takımın başarısı için kararlılıkla çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdi. Başkan İzol “Valimiz Sayın Ayhan’a, Başkanlarımız Zeynel Abidin Beyazgül, Metin Baydilli, Mehmet Canpolat ve AK Parti İl Başkanımız Ali Delioğlu’na ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik bizleri başarıya ulaştıracaktır” şeklinde konuştu.

Buluşma fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu