Şanlıurfaspor Başkanı Yetim, Yöneticilere Seslendi

Başkan Yetim: "Bu şehre insanlarına hizmet edesiniz diye size oy verdi. 2011/2012 yılında verilen desteğin sahiplenmenin aynısını istiyoruz."

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, şehrin yöneticilerine seslendi: “Bu şehre insanlarına hizmet edesiniz diye size oy verdi. 2011/2012 yılında verilen desteğin sahiplenmenin aynısını istiyoruz.”
 
Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, Şanlıurfaspor’un desteğe ihtiyacı olduğunu belirtti. Şehrin yöneticilerinin desteklerini esirgediğini belirten Yetim, önceki yıllarda verilen desteğin aynı talep ettiklerini belirtti.
 
Başkan Yetim, yaptığı açıklamanın tamamında şu ifadelere yer verdi;
 
“Sayın Valimiz ve Urfa’da görev yapan üst düzey devlet yöneticileri ben ve ekibim futbolcularımız teknik ekibimiz personelimiz taraftarımız tek bir derdi var; Şanlıurfaspor’un şampiyon olması… Ama Urfa’ siyasi yöneticilerin çoğu nedense şampiyon olmasını istemiyor, desteklemiyorlar.
Şanlıurfa milletinden vekaletini istediniz. Halk da sizleri vekil olarak seçti. Halktan talep ettiniz. Halk sizi bu şehre şehrilemin seçti. Dönüp şehre, halka ihanet edesiniz diye size bu yetkileri vermedi. Bu şehre insanlarına hizmet edesiniz diye size oy verdi.
2011/2012 yılında verilen desteğin sahiplenmenin aynısını istiyoruz. Şehir adına taraftar adına halkımız adına sayın Bakanlarımızdan @suleymansoylu, @kasapoglu ve @NureddinNebati Şanlıurfaspor’u şampiyonluk yolunda daha fazla destek vermelerini arz ediyorum.”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu