SporYurt

Şanlıurfalı sporcular 9 madalya ile döndü

Kilis'te düzenlenen Yaz Spor Festivali İller Arası Yıldızlar Judo Turnuvası'na katılan Şanlıurfalı judocular çeşitli kategorilerde 9 madalya kazandı.

Şanlıurfalı sporcular 9 madalya ile döndü

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) ve Kilis Belediyesi iş birliği ile “Yaz Spor Festivali İller Arası Yıldızlar Judo Turnuvası” Kilis’te yapıldı.

20 ilden 350 sporcunun katılımıyla 14-15-16 Temmuz tarihlerinde Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalara Şanlıurfa’yı da temsilen Judo İhtisas Kulübü’nden 14 sporcu katıldı. Şanlıurfalı sporcular minikler, yıldızlar ve ümitler kategorilerinde 1 altın, 2 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak toplamda 9 madalya ile kente döndü.

DELİOĞLU: MUTLUYUZ

Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu; “Alt yapımızda yetişen çocuklarımız için oldukça faydalı bir organizasyondu. Toplamda 9 madalya ile şehrimize döndüğümüz için mutluyuz. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum. Ayrıca Şanlıurfalı judocularımızdan desteklerini esirgemeyen Judo Federasyonu Başkanımız Sn. Sezer Huysuz’a ve Judo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Ali İhsan Delioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

 

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı