Şanlıurfalı Eğitimciye Başarı Ödülü

Şanlıurfalı Eğitimciye başları Ödülü. Ulusal Empati Ödülleri programında Şanlıurfalı Dijital Medya Uzmanı Muhammed Furkan Çimen ödül verildi.
odul
Empati toplumsal duyarlılık ve farkındalık Derneğinin düzenlediği Ulusal Empati Ödülleri programında Şanlıurfalı Dijital Medya Uzmanı Muhammed Furkan Çimen “En çok farkındalık yaratan eğitimci” ödülüne layık görüldü…
 
“Son üç yılda on bin öğrenci ve aileye sosyal medya ahlakı, siber zorbalıkla mücadele, internet güvenliği, siber güvenlik gibi alanlarda eğitim veren Çimen, “Sosyal medya bir silahtır iyi kullanırsak korur, kullanamazsak zarar verir… Bugün teknolojinin geldiği noktaya dikkat etmek zorundayız. Çocukların küçük yaşlarda telefon bağımlısı olduğu bir dönemden geçiyoruz ki bu hepimiz için bir risk. Onları el birliğiyle teknoloji tuzağından korumalıyız. Şahsım elimden geldiğince eğitimlerimi az çok demeden ülkemizin dört bir yanında yaşayan halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyorum, gerek online gerekse yüz yüze yaptığım eğitimlerde amacım insanların teknolijiyi daha dikkatli daha verimli ve faydalı kullanmasıdır… Eğitimlerime ilginin fazla olması motivasyonumu daha da artıyor. Umarım 81 ilin hepsine ulaşırım” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu