EkonomiYurt

Şanlıurfa’da yüzlerce kişiye iş imkanı

Türkiye’de faaliyet gösteren ünlü bir erkek giyim markası Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapma kararı aldı.


Türkiye’de faaliyet gösteren ünlü bir erkek giyim markası Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapma kararı aldı. 60 bin metrekarelik alana yapılacak yatırım için OSB Müdürlüğü ile firma arasında yer tahsis sözleşmesi imzalandı.

Yatırım alanlarının dolması üzerine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın 2 bin hektarlık alanı daha yatırıma açtığı Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Türkiye’de tekstilin merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyaca ünlü birçok giyim markasının üretiminin yapıldığı OSB’ye giyim markaları yoğun ilgi gösteriyor.  Teşviklerden dolayı yerli ve yabancı yatırımcıların radarında olan OSB’ye ünlü bir giyim markası daha yatırım yapıyor.

YÜZLERCE KİŞİYE İŞ İMKANI

Türkiye’de ün yapmış olan bir erkek giyim markası OSB’ye yatırım yapma kararı aldı. 60 bin metrekarelik alana yatırım yapacak olan firmanın yatırımıyla yüzlerce kişiye istihdam sağlanacak.  OSB Müdürü Osman Oktay ile görüşen firma sahipleri Enis Habif ile Ünal Özkaçar, yatırımın ilk adımı olan yer tahsisi için sözleşme imzaladı.

BİHA

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı