GüncelYurt

Şanlıurfa’da Yolda Bulduğu Kolyeyi Cebe İndirmedi

Şanlıurfa'da bir kadın yolda bulduğu altın kolyeyei karakola teslim etti. Bulduğu kolyeyi cebe indirmeyip sahibine ulaştırmak için çabalayan kadının bu davranışı takdir topladı.

Şanlıurfa Altın

Şanlıurfa’da bir kadın yolda bulduğu altın kolyeyei karakola teslim etti. Bulduğu kolyeyi cebe indirmeyip sahibine ulaştırmak için çabalayan kadının bu davranışı takdir topladı.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir kadın, yolda yürürken bulduğu altın kolyeyi karakola teslim etti.

 

Kuyumcuya Altın olup Olmadığını Sordu

Edinilen bilgiye göre olay, Viranşehir ilçesine bağlı Yeni Mahalle’de meydana geldi. V.Ç. isimli kadın yolda yürüdüğü sırada yerde bir altın kolye gördü. Altın kolyeyi yerden aldıktan sonra bir kuyumcuya götüren kadın, kuyumcudan kolyenin altın olup olmadığını kontrol etmesini istedi. Kuyumcu, kolyeyi kadına teslim ederek altın olduğunu belirtti. Bunun üzerine kuyumcudan ayrılan duyarlı kadın, karakola giderek altın kolyeyi teslim etti.

 

Polis, kolyeyi Sahibine Teslim Etti

Altın kolyeyi teslim alan polis ekipleri, duyarlı vatandaşa örnek davranışından dolayı teşekkür etti. Polis, bulunan kolyeyi yolda yürürken kaybeden sahibine teslim etti. Öte yandan, kadının kolyeyi bulması, altın olup olmadığını anlamak için kuyumcuya götürmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı