Şanlıurfa’da Hava Sıcaklığı Artıyor!

Şanlıurfa’da bu hafta hava durumu genel olarak güneşli ve sıcak geçecek. Bugün ve yarın hava sıcaklıkları 30 derecenin üzerinde seyredecek. Perşembe günü öğleden sonra yağmur yağma ihtimali var. Cuma ve Cumartesi günleri hava yine güneşli olacak. Hava sıcaklıkları ise 25-30 derece arasında değişecek.

IMG 7868

Güneşli havalar, Şanlıurfa’nın sıcak ikliminin bir özelliğidir. Bu hafta boyunca, gündüz saatlerinde hava sıcaklıkları 30 derecenin üzerinde seyredecek. Bu, açık hava etkinlikleri için ideal bir hava olacak. Ancak, geceleri hava sıcaklıkları 20 derecenin altına düşebilir. Bu nedenle, gece dışarı çıkmayı planlıyorsanız, yanınızda bir ceket veya hırka bulundurmanızda fayda var.

Perşembe günü öğleden sonra yağmur yağma ihtimali var. Bu nedenle, o gün dışarı çıkmayı planlıyorsanız, yağmurluk veya şemsiye getirmeyi unutmamalısınız. Yağmur yağarsa, hava sıcaklıkları da düşecektir. Bu nedenle, yağmurdan sonra dışarı çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenizde fayda var.

Cuma ve Cumartesi günleri hava yine güneşli olacak. Hava sıcaklıkları ise 25-30 derece arasında değişecek. Bu, açık hava etkinlikleri için yine ideal bir hava olacak. Ancak, hafta sonu boyunca hava rüzgarlı olabilir. Bu nedenle, açık havada vakit geçirecekseniz, yanınızda bir şapka veya güneş gözlüğü bulundurmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu