Şanlıurfa’da En Düşük Puanı Alan Kişi İşe Alındı

Şanlıurfa'da yapılan sınavda KPSS'den en yüksek puanı alam kişi mülakatta elendi. Düşük puan alan mülakatı kazanarak iş sahibi oldu.

Şanlıurfa’da yapılan sınavda KPSS’den en yüksek puanı alam kişi mülakatta elendi. Düşük puan alan mülakatı kazanarak iş sahibi oldu.
 
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma merkezinin personel alımı için sınav yaptı. Sınavı açan Sırrın Aile Destek Merkezi oldu. 1 kişinin alınacağı sınava katılanlar sınavı geçtikten sonra mülakata tabi tutuldu. Sınavı geçip mülakata hak kazanan 5 kişi için mülakat tarihi verildi. Sırrın Aile Destek Merkezi mülakata katılacak olan 5 kişiye tarih bilgisini iletti. Yapılan açıklamada;
 
“Mülakat görüşmeleri Haliliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda 27.01.2023 tarihinde saat 15.00’da yapılacaktır. Mülakata girmeye hak kazananların Haliliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda 27.01.2023 tarihinde saat 14.30’da hazır bulunmaları gerekmektedir…” denildi.
 
Mülakata gitmek için verilen tarih ve saatte toplantı salonunda olan 5 kişi için geri sayım başladı. Buraya kadar her şey rayında giderken asıl sorun bundan sonra başladı. Yapılan mülakatın ardından sonuçlar açıklandı.
 
1 kişilik personel alımı için açılan sınavda KPSS’den en yüksek puanı alan mülakatta elendi. KPSS’de en düşük puanı alan mülakatı kazanıp Sırrın Aile Destek merkezine atandı.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu