Şanlıurfa’da Aranan Cinsel İstismar Şüphelisi Yakalandı

Şanlıurfa’da aranan cinsel istismar şüphelisi yakalandı. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, Haliliye ilçesinde yaptığı çalışmalarda, gizli kesici alet ve cinsel istismar suçundan aranan yabancı uyruklu bir şahsı yakalandı…

Şanlıurfa'da Aranan Cinsel İstismar Şüphelisi Yakalandı

Alınan bilgiye göre, Haliliye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Yaya Devriye Ekibi Bekçileri, dün akşam saatlerinde ilçede devriye atarken, şüphe üzerine M.A… isimli yabancı uyruklu şahsı durdurdu… Şahsın üzerinde yapılan aramada, 80 cm uzunluğunda metal gövde ve ahşap uçlu bir baston görünümlü gizli kesici alet olduğu anlaşıldı.

Şahsın yapılan sorgulamasında, Reşit Olmayan Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı suçundan arandığı tespit edildi. Şahıs, gerekli işlemler için Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için her türlü çalışmayı titizlikle yürütüyoruz… Bu kapsamda, il genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalarda, aranan bir şahıs daha yakalanmıştır. Şüpheli şahıs, gerekli işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilecektir.” denildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu