SağlıkYurt

Şanlıurfa MEM Personelinden Kan Bağışına Destek

Şanlıurfa İl Milli Eğitimi Müdürlüğünde görevli olan personeller Kızılayda kan stoklarının azalması ile beraber kan bağışına destek verdi.

Kızılay Kan Bağışı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılaya kan bağışında bulundu. konu ile ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

  ” İlimizde Faaliyet gösteren hastanelerimizde kan bağışı miktarı Bu dönem son derece azalmış olup, Bununla birlikte Kızılay‘ın elindeki kan stoklarının azaldığını Kızalay’ın kurum yetkililerince dile getirilmişti. Kan bağışı ve stoklardaki bu azalmadan dolayı Kızılay halkı, Kan Bağışına davet etmişti.

          İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER bu konudaki hassasiyetinden dolayı Müdürlüğümüz bünyesindeki tüm kurum personeline, Kızılayın Kan Bağışına destek olmaları duyurusu yapılmış ve bu duyular ayrıca sosyal medyalarda paylaşılması sağlanmıştı.

          Kampanyaya ilkin Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki personel destek vermiş olup gerekli kan bağışları personelimizce yapılmıştır. Bizlerde bu zorlu süreçte kampanyaya destek veren tüm halkımıza şükranlarımızı borç biliriz.

          Ayrıca Tüm halkımızı Büyükşehir Belediyesi sergi salonu, Novadapark Açık Alanı ve Yıldız Meydanında bulunan Kızılay Kan Merkezine Kan Bağışında bulunmasına davet ediyoruz.”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı