Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı İstifa Etti

Şanlıurfa Ak Parti'de istifa şoku. Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı istifa etti. Kırıkçı'nın istifa dilekçesinin genel merkeze iletildiği öğrenildi.

son dakika 5

Şanlıurfa Ak Parti’de istifa şoku. Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı istifa etti. Kırıkçı’nın istifa dilekçesinin genel merkeze iletildiği öğrenildi.

2021 yılında Bahattin Yıldız’ın yerine Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı olarak gelen Abdurrahman Kırıkçı istifa etti. Abdurrahman Kırıkçı’nın bugün istifa dilekçesi genel merkeze gönderdiği öğrenildi.

kirikci

ABDURRAHMAN KIRIKÇI KİMDİR?

Abdurrahman Kırıkçı, 1971 yılında Şanlıurfa’da doğdu. Hem sivil toplum alanında hem siyasi alanda görev ve aktiviteleri ile biliniyor. Yaklaşık 5 yıldır Suriye insani yardım platformunun koordinatör üyesi olarak çalışmalara katkı sundu. Bununla beraber Bölge Tabiat Varlıkları Koruma Kurul üyesi olarak da uzun bir süre görev yapan Kırıkçı, mühendislik ve ticari faaliyetlerine devam ediyor. Çevre mühendisi olan Kırıkçı’nın “çevre” ve “şehir” üzerine kapsamlı bir tez çalışması da bulunuyor. Evli ve dört çocuk babası olan Kırıkçı, orta derecede İngilizce, Arapça biliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu