Şanlıurfa Deva Partisi Caddeye Yazdı: Üst Geçit Şart

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı yaptığı açıklamada; "Ne kadar söylesek sözlerimizin tesiri yok yazarak haykırıyoruz! ÜST GEÇİT ŞART!"

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı yaptığı açıklamada; “Ne kadar söylesek sözlerimizin tesiri yok yazarak haykırıyoruz! ÜST GEÇİT ŞART!”
 
Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı Eyyubiye Devlet Hastanesinin önünde üst geçit ihtiyacını bu sefer caddeye yazarak dile getirdi.
 
Mavi Yelekliler adına İl Başkanı Tüysüz yaptığı açıklamada; “ Daha önce bu caddenin yetersiz aydınlatma, üst geçit yetersizliği nedeniyle her gün binlerce hasta ve refakatçi ölümle burun buruna geliyor… Hemen hemen her hafta maddi hasarlı, yaralamalı, ölümlü kazalar oluyor. Sözlerimizin bir tesiri yok bu nedenle yazarak sesleniyoruz: “ÜST GEÇİT ŞART!” Sizin reklama israfa verdiğinizin çeyreği ile üst geçit yapılırdı. Cumhurbaşkanını karşılamak için verdiğiniz reklam paralarının 10’da biri ile bu şehrin tüm gerekli üst geçitleri yapılırdı. Daha dün yaşlı bir bir amca yine burada kazada can verdi. Bir insan yaşamının üst geçit kadar da mı değeri yok? Bir kez daha ve yazarak diyoruz ki buraya ertelemeden ötelemeden hemen derhal üst geçit şart!” dedi.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu