AsayişGenelGüncelYurt

Urfa Belediyesi sulama aracında çocuk şoför.!

Şanlıurfa' nın Büyükşehir Belediyesi'ne ait sulama aracının direksiyonunda bulunan çocuk şoför görenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Şanlıurfa’ nın Büyükşehir Belediyesi’ne ait sulama aracının direksiyonunda bulunan çocuk şoför görenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Park bahçe sulama aracı şoförü bu defa bir çocuk . Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sulama aracında büyük tehlike. Sosyal medyada dolaşan çocuk şoför videosu görenleri hayrete düşürdü.

Şanlıurfa Belediyesi’ne ait sulama aracı, sulama yaparken direksiyonda bir çocuğun olduğunu gören bir vatandaş telefon kamerasıyla bu durumu görüntüledi. Görüntüler sosyal medyada insanların tepkisine neden olurken bu konuda yetkililerden bir açıklama bekleniyor.

Büyükşehirden Açıklama Geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi konu ile ilgili yaptığı açıklamada, sulama için teşaron firma ile anlaştıklarını ve çocuğun aracı kullanmasına müsaade eden kişinin belediye personeli olmadığını belirtti. Bu sorumsuzca davranış için firmaya uyarı yapıldığını ifade eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, sorumluların trafiğe bildirildiğini ve gerekli cezai işlemlerin yapıldığını belirtti.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı