Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili İstifa Etti

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili istifa etti. İstifa açıklamasını yapan milletvekili, "İstifamı millete saygılarımla arz ediyorum" dedi.

Fakıbaba: Gideni Geleni Bilmemiz Lazım

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili istifa etti. İstifa açıklamasını yapan milletvekili, “İstifamı millete saygılarımla arz ediyorum” dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba: “AK Parti Üyeliği ve Milletvekilliğinden istifamla ilgili açıklamamı Milletime saygılarımla arz ediyorum.” dedi.

Fakıbaba, “Siyasi ve ahlaki anlayışıma uygun olmayan bazı kişilerle Bundan böyle beraber olmayacağım için de mutluyum” diyerek istifa açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“2003’te üyesi olduğum AK Parti’de değişik makamlarda görev yapma fırsatı buldum. Bu fırsatı bana veren bütün büyüklerime ve Şanlıurfa halkına yürekten teşekkür ediyorum. Bu 20 yıl içerisinde çok değerli arkadaşlarım oldu. Onlardan ayrıldığım için üzgünüm. Ancak siyasi ve ahlaki anlayışıma uygun olmayan bazı kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım için de mutluyum. AK Parti üyeliğinden ve AK Parti için bana oy veren hemşerilerime saygısızlık olmasın diye milletvekilliğinden de istifa ediyorum. İnşallah aldığım bu karar ülkem için hayırlara vesile olur.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu