Sakallı Vatandaş, Evlerin Yıkılmaması İçin Tarif Verdi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin ardından sakallı bir vatandaş depremde bina çürük de olsa yıkılmaması için tarif verdi.

deprem dua
 
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin ardından sakallı bir vatandaş depremde bina çürük de olsa yıkılmaması için tarif verdi.
 
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 büyük depremden 11 il etkilendi. Ölü sayısı 40 bini aştı yüzbinlerce yaralı vatandaş oldu. Bunların yanında evleri barkları yıkılan vatandaşlar da vardı.
 
Tüm bunlar olurken sakallı bir vatandaş depremde evlerinin yıkılmaması için bir tarif verdi. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlardaki videoda yer alan vatandaş, evlerinin yıkılmaması için asılacak olan bir duayı paylaştı. Söz konusu vatandaş şu ifadelere yer verdi;
 
“Kıymetli kardeşlerim! Ker kim ‘Malik el mülki’ yazıp bunu evinin dükkanının dairesinin girişine asarsa; biiznillah depremlerde zelzelelerde onun evi dükkanı dairesi yıkılmaz kardeşlerim…”
 
Evlerin yıkılmaması için tarif veren vatandaşa binlerce yorum geldi. Kullanıcıların çoğu, bilime inanılması gerektiğini savunurken, bir çoğu da yıkılmış cami fotoğraflarını göstererek ‘Bahsettiğiniz duayı camilere asmadınız mı?’ Astıysanız camiler neden yıkıldı’ yorumunda bulundu.
@urfa.com

Bir vatandaş evlerin yıkılmaması için tarif verdi #urfa #Şanlıurfa #Ev #Enkaz #Deprem #Hoca #Dua #epremzede #keşfet #keşfetteyizz #Önlem

♬ urfa.com – orijinal ses – urfa.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu