AsayişYurt

Sağlam’dan Urfa Barosuna: Yaptıkları İronik Ayıptır

Necmeddin Sağlam, sosyal medya hesabından yayınladığı bir paylaşımdan sonra Urfa Barosu tarafından şikayet edildi.

Eyyübiye Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam, sosyal medya hesabından yayınladığı bir ifadede “Bu mübarek saatte kafama bir şey takıldı. Avukat kardeşlerimi tenzih ederek diyorum ki acaba baroların yönetimini eşcinseller ele geçirmiş olabilir mi?” dedi. Sağlam’ın bu paylaşımı sonrası Urfa Barosu, Sağlam hakkında suç duyurusunda bulundu.

Urfa Barosunun Yaptığı İronik Ayıptır

Urfa Barosu’nun suç duyurusunda bulunmasının ardından kendisi de emniyete giderek ifade veren Sağlam “Baronun maskesi düştü. Baronun eşcinsellik haktır deyip, sonradan bunu hakaret sayıp, suç duyurusunda bulunması ironik bir ayıptır” dedi.

Eyyübiye Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam, Eyyübiye 50. Yıl Polis Merkezi Amirliğinde ifade verdikten sonra şu açıklamalarda bulundu;

Urfa Barosu Bunca İşin Arasında Benimle uğraşıyor

“Diyanet İşleri Başkanının yaptığı hutbesi sonrası, Ankara ve diğer baroların LGBT savunuculuğu karşısında yaptığım paylaşım üzerine Şanlıurfa Barosunun suç duyurusunda bulunması üzerine buraya geldim. Az önce ifademi verdim, çıktım. Benim paylaşımım avukatları tenzih eder ve barolara dair genel bir açıklamaydı. Bunu Urfa Barosu üstüne alınmış, üzüldüm. Bunca işin arasında bizimle uğraşıyor. Başka işleri yokmuş gibi…

Baronun Maskesi Düştü

Bir şeye sevindim. O da baronun doğruya geldiğini gösteriyor. Esas yapmak istediğim de buydu. Baronun maskesi düştü. Eşcinselliği hakaret olarak kabul etmiştir. Baronun, ‘eşcinsellik haktır’ deyip, sonradan bunu hakaret sayıp, suç duyurusunda bulunması ironik bir ayıptır. Allah kimseyi bu hale düşürmesin. Allah kimseye hakaret saydığını savunacak kadar zihin tutulması vermesin.”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı