GüncelYurt

Sadık Sade Siyasileri Fena Haşladı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sadık Sade, sosyal medya hesabında Urfa siyasilerini yapması gerekenleri yapmadıkları için fena haşladı.

Sadık Sade

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sadık Sade, sosyal medya hesabından Urfa siyasilerinin Urfa’nın sorunlarıyla ilgilenmediğini açıkladı. Herkesin her şeyi Şanlıurfa Valiliğinden beklediğine dikkat çeken Sade; “Ne yapsın Sn Valim. Siyasilerden tık yok. Kimse keyfini bozmuyor. Seçim zamanı herkese mavi boncuk dağıtanlar sadece dinliyorlar. Sorunları duymak istemiyorlar. Herkes her şeyi validen bekliyor. Memlekette ayağı taşa değen valiyi sorumlu tutuyor.” İfadelerine yer verdi.

 

Sade, bu ifadelerinden sonra açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Şanlıurfa Kadir Şinas bir şehir. 50 yıl önce bir yolun açılmasına vesile olan Rahmetlik zamanın valisi Kadri ERDOĞAN’ı hala minnetle yad ediyor. Son yıllarda hiç alışık olmadığımız bir mülki amire kavuşunca bizlerde doğal olarak güzel hizmetlerini takdir etmeyi kendimize bir ahde vefa olarak görüp, misyonum gereği beklenti içine girmeden sadece ilimizin kalkınması için zaman zaman sosyal medyada karınca kararınca teşekkür ediyorum.

Bu memlekete kim güzel hizmet ederse alkışlamak, kim de görevini sorumluluğunu ifa edemezse edebimi bozmadan yanlışları dile getirmem demokratik ve vatandaşlık hakkımdır.
Makamı mevkisi ne olursa olsun kimseden ne bir beklentim ne de kimseye eyvallahım vardır.

Marifet iltifata tabidir diyerek her zaman Sn Valim Abdullah Erin beyefendi gibi bu memlekete hizmet edenin emrindeyim. Bu memlekette yaşayan bir vatandaş olarak da asillerin temiz oyları ile seçilerek enerji, sağlık, eğitim ve ekonomik sorunları görmek istemeyenlere de sorumluluklarını hatırlatmak, sorunları giderdikleri zaman onlara da görevlerini ifa ettikleri için teşekkür etmek vazifemdir.”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı