Rus Tankları Şehre Girdi! Hedef Siviller!

Ukrayna'nın başkenti Kiev'e Rus tankları girdi. Tankların sivilleri hedef aldığı görülürken bir tank sivil aracı ezdi. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Ukrayna‘nın başkenti Kiev’e Rus tankları girdi. Tankların sivilleri hedef aldığı görülürken bir tank sivil aracı ezdi. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Ukrayna’nın başkenti Kiev’e giren Rus tanklarının sivilleri hedef almaya başladığı öğrenildi. Rus tankları, Ukrayna’ya girdikleri sırada Soyvetler Birliği bayrağını çektiği görüldü.

Ukrayna Savunma Bakan Yardımcısı Anna Malyar, Rus askerlerinin Ukrayna ordusuna ait bazı araçları ele geçirdiğini ve Kiev’e doğru hareket ettiğini bildirdi. Halkın bir kısmı sığınaklarda saklanırken, bir kısmı da evlerinde korku içinde beklemeye başladı. İlk belirlemelere göre yüzlerce sivilin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Rus Tankı Sivil Aracı Ezdi

Öte yandan edinilen bilgilerde bir Rus tankı, içinde sivillerin bulunduğu hareket halindeki otomobili ezdi! Rus tanklarının otomobili ezme anı bir binadan kayıt altına alınırken, durumu gören Ukraynalı vatandaşlar ezilen aracın yanına gitti. Bir kişinin otomobil içerisinde olduğu ve canlı olduğunun gören vatandaşlar, yaralıyı ezilen aracın içinden çıkarmak için canla başla çalıştılar.

İşte o video;

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu